Penzion Křepice U Hájků
Penzion U Hájků ubytování Křepice Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Hájků / Křepice

Rodinný penzion u Hájků se nachází v malebné obci Křepice, která je vyhlášeným poutním místem. Obec Křepice leží v mírně zvlněné krajině na rozhraní úvalu řeky Svratky a východního okraje pahorkatiny Ždánického lesa.

Ubytování
Penzion u Hájků nabízí ubytování v útulných pokojích. Pro hosty je připravené ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, samostatné WC, televizí a možností připojení na internet. Pro ubytované hosty se podává  v ceně ubytování snídaně.

Restaurace
Součástí penzionu u Hájků je stylová prostorná restaurace s celkovou kapacitou 80 míst. Z toho 45 míst je v nekuřáckém salonku a dalších 30 míst najdete v kvelbeném sklepě, který je umístěný ve dvoře restaurace. V letním období je hostům k dispozici prostorná letní zastřešená terasa o kapacitě 100 míst. Hned vedle terasy se nachází dětský koutek s pískovištem. Restaurace je otevřená po celý týden od 11:00 do 22:00 a v pátek a sobotu do 24:00. Veškeré prostory restaurace jsou často využívány pro různé rodinné a firemní oslavy, promoce, smuteční hostiny, svatby, setkání, prezentace.

Akce
Restaurace u Hájků potěší milovníky české klasické kuchyně. Několikrát do roka se pořádají tradiční speciality jako například zabijačka, zvěřina nebo ryby. Téměř celé léto jsou v nabídce grilované speciality. Denní menu je sestaveno nově každým týdnem.

Okolí
Ubytování v Křepicích je strategicky velmi výhodné protože vše je na dosah ruky jak Brno, Hustopeče, tak i Mušovská jezera, nebo krytý bazén a koupaliště. Slavkov u Brna - bojiště, Mikulov - Pálavské vrchy, Lednicko-valtický areál, Janův hrad, Brno - hrad Špilberk, historický střed Brna. V blízkosti  penzionu u Hájků jsou také tenisové kurty. Blízké okolí penzionu u Hájků je protkáné sítí cyklostezek a přes pár ulic najdete nespočet vinných sklípků.

Křepice
Přímo v obci Křepice, najdete proslulé poutní místo s léčivým pramenem jménem Pramen u Svaté a renesanční kostel sv. Bartoloměje. V obci Křepčice se konají poutě do tzv. údolí kapliček a to především ke kapli sv. Cyrila a Metoděje. Dříve převážně zemědělská obec nabízí nejrůznější možnosti sportovního i kulturního vyžití.
Penzion Křepice U Hájků - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Křepice U Hájků - disponuje restauracíPenzion Křepice U Hájků - disponuje vinárnouPenzion Křepice U Hájků -  je k dispozici připojení na internetPenzion Křepice U Hájků -  je k dispozici letní terasaPenzion Křepice U Hájků - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Křepice U Hájků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Křepice U Hájků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Křepice U Hájků - na pokojích je telefon